Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Пн -Нд 10:00 - 20:00

Гарантія

ГАРАНТІЯ ДВЕРІ

Гарантія, сервіс:

 • Тел: +38 050 425-71-32

 • Email: service@rodoors.com

ГАРАНТIЯ ВИРОБНИКА

Виробник гарантує відповідність дверних блоків вимогам ДСТУ Б В.2.6-23:2009; ДСТУ Б В.2.6-99:2009 (EN 14351-1:2006, NEQ) при дотриманні умов транспортування, зберігання, монтажу та експлуатації.

Зовнішній вигляд і комплектність виробу повинні бути перевірені покупцем при покупці до монтажу фурнітури. В подальшому претензії що до зовнішнього вигляду і комплектності не приймаються. Виробник залишає за собою право без відома споживачів міняти технологію і дизайн своїх виробів. Виробник гарантує збереження всіх експлуатаційних функцій дверних блоків протягом 12 (дванадцяти) календарних місяців з моменту введення дверей в єксплуатацію, для громадських приміщень 6 (шість) календарних місяців. При дотриманні та виконанні всіх рекомендацій з встановлення та обслуговування дверних блоків гарнтійний строк експлуатації визначається ДСТУ Б В.2.6.-23:2009; ДСТУ Б В2.6.-99:2009 (EN 14351-1:2006, NEQ)

Гарантійний строк зберігання складає один рік з дати виготовлення дверних блоків. Випадок признається гарантійним:

 • При правильній експлуатації товару з дотриманням техніки встановлення.

 • При зміні геометричних параметрів.

 • При руйнуванні конструкції.

Випадок не признається гарантійним:Коли пошкодження є механічним або з’явилося внаслідок механічної дії.

У випадку внесення змін в конструкцію виробу (зменшення розмірів по ширині або висоті).

У випадку порушення технологічного процесу, проведення внутрішніх оздоблювальних робіт (рекламація на двері, встановлені в таких приміщеннях не підлягає розгляду).

Пошкодження дверей внаслідок неправильного складання, зберігання, монтажу, експлуатації а також при зберіганні виробу в умовах прямої дії атмосферних опадів, сонячного проміння, прямого попадання води та впливу агресивного середовища.

У випадку претензій щодо текстури, кольору, тону після монтажу.

Претензії щодо дефектів полотна дверей, елементів коробки і лиштви, що виникли в результаті монтажу не приймаються.

Гарантія являється дійсною за наявності у покупця платіжних документів і оригіналу даної «Інструкції з експлуатації» з печаткою фірми-продавця і зазначенням дати продажу.

Комплектність поставки визначає замовник.

ГАРАНТІЯ МЕБЛІ

На всі товари, що реалізуються у нас, надається гарантія в залежності від виробника:

 1. Продукція ТМ «Nikles» - 5 років

 2. Меблі ТМ «Аква Родос» - 3 роки

 3. Змішувачі ТМ «Аква Родос» (за виключенням картриджів, гумових ущільнювачів, перемикачів, шлангів, душових / гігієнічних лійок) - 5 років

 4. Душові гарнітури, душові системи, душові стійки - 5 років

 5. Шланги підключення (гнучка підводка) - 2 роки

Будь ласка, орієнтуйтеся на текст гарантійного талона, який вкладений в упаковку придбаного вами товару. Перевірка комплектності та відсутність дефектів у виробі здійснюється при передачі товару покупцеві

Зверніть увагу на те, що обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей та інше.